Субота, 22.02.2020, 19:32
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Форма входу
Найцікавіше
Система змащення та охолодження двигуна
Система охолодження двигуна
Система живленя карбюраторного двигуна
Білети екзамену з предмету "Будова автомобіля та основи ТО"
Газорозподільний механізм (ГРМ)
Загальна будова і робота поршневих двигунів
МВС України, Мінтрансзв'язку України, МОН України, Мінпраці України; Наказ вiд вiд 07.09.2009 № 385/934/828/337
Категорії розділу
ДАІ [28]
СТК [20]
Поділитись
Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 200
Друзі сайту
Заробіток у Інтернеті
Вітаміни з грядки
ЦК ТСО України
Сайт м. Шепетівка
HashFlare
Погода

Погода в Украине

Статистика
Украинский портАл Яндекс цитирования Rambler's Top100 Каталог webplus.info каталог сайтів
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

П Р А В И Л А
 прийому громадян на навчання у ПТНЗ – Шепетівський СТК ТСОУ
1. Загальна частина.
     1.1. До ПТНЗ – Шепетівський СТК ТСО України, які мають повну середню освіту (по закінченню навчання).
     1.2. Громадяни України мають рівні права на здобуття професійно-технічної освіти відповідно до своїх здібностей і нахилів незалежно від національності, раси, статі, соціального і майнового стану, світоглядних переконань, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров’я, місця проживання та інших обставин. (Іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, користуються правом на здобуття професійно-технічної освіти нарівні з громадянами України. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.08.2003 р. № 1380 "Про ліцензування освітніх послуг” прийом на навчання іноземних громадян здійснюється до професійно-технічних навчальних закладів, які мають ліцензію на підготовку (в тому числі первинну професійну), перепідготовку та підвищення кваліфікації, які прибули в Україну на навчання). Обмеження допускаються за віковими, статевими та медичними показниками, а також показниками професійної придатності, що визначаються Кабінетом Міністрів України.
     1.3. Прийом до ПТНЗ – Шепетівського СТК ТСОУ здійснюється для підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем "кваліфікований робітник” за професією (професіями) – водій автотранспортних засобів категорій "А”, "В”, "С”, "В і С”, "Д”, "Е”.
     1.4. Правила прийому своєчасно доводяться до відома вступників через інформаційні стенди. До ПТНЗ – СТК ТСОУ приймаються особи, які бажають отримати професію водія транспортних засобів (обмеження за віком):
  • категорія "А” – з 16 років (мотоцикл);
  • категорія "В” – з 18 років (легковий автомобіль);
  • категорія "С” – з 17 років (вантажний автомобіль);
  • категорія "В і С” – з 17 років (легковий і вантажний автомобіль);
  • категорія "Е” – з 19 років (автопоїзд);
  • категорія "Д” – з 21 року (автобус).
 2. Документи для вступу.
     2.1. Прийом на навчання здійснюється постійно, в міру комплектування навчальних груп. Прийом документів вступників завершується не раніше п’яти днів до початку навчання. З вступниками проводяться бесіди з питань вибору професії, або спеціальності, умов навчання, матеріального забезпечення.
     2.2. Вступники подають особисто заяву на імя директора про вступ до навчального закладу із зазначенням обраної професії (спеціальності) та спеціалізації, форми навчання, до якої додають:
  • документ про освіту (оригінал або його завірену копію);
  • медичну довідку за формою, установленою чинним законодавством;
  • фотокартки (три для водіїв) встановленого розміру (3*4 для водіїв); 
  • паспорт, свідоцтво про народження, документи про освіту, документи що дають право на пільги, документ про відношення до військової служби вступник пред’являє особисто в терміни визначені для подання документів.
     2.3. Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви відповідний документ з гарантією оплати навчання.
3. Умови прийому.
    3.1. Прийом до ПТНЗ – Шепетівський СТК ТСОУ проводиться за результатами співбесіди з вступником.
    3.2. За результатами оформляється протокол зі списком осіб, що можуть бути зараховані на навчання до школи (клубу).
 4. Зарахування.
     4.1. Зараховуються поза конкурсом при позитивних результатах співбесід: особи, яким Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” надане таке право;діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією (спеціальністю) та спеціалізацією.
     4.2. Першочергово зараховуються за інших рівних умов: ветерани війни та особи, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”; особи, які вступають до професійно-технічного навчального закладу за цільовим направленням на навчання; члени Товариства сприяння обороні України.  
     4.3. Зарахування на навчання до школи (клубу) здійснюється наказом директора. Рішення про зарахування своєчасно доводиться до вступників.
     4.4. Оформлення зарахування супроводжується укладанням договору між школою (клубом) і замовником робітничих кадрів або вступником.
     4.5. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку, відраховуються з школи (клубу). На звільненні при цьому місця проводиться додаткове зарахування осіб, які пройшли співбесіду.
     4.6. Особам, які не зараховані, а також тим, які без поважних причин не приступили до занять, документи повертаються не пізніше 5 (п’яти) днів з дня прийняття рішення.  .
Акций, в данном рейтинге представлены только те интернет онлайн казино.
sodem © 2020